אתכם כל הדרך הביתה

רכישת בית אינה רק עסקה, היא הגשמת חלום אישי ומשפחתי ואבן דרך מהותית בחיים שלנו. אנו מאמינים כי הגשמה מלאה היא תהליך איתור הנכס המתאים,

בניית ההסכם והחתימה עליו צריכים להיות מנוהלים על ידי אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר, תוך שמירה על מחויבות חסרת פשרות ללקוחות.

שיטת העבודה שלנו כוללת את השלבים הבאים:

ניהול מו"מ עם היזם או בעל הנכס:

מכיוון שאנו פעילים מזה שנים ארוכות בתחום הנדל"ן, אנו מכירים מקרוב את תהליך המכירה ויודעים איך לנהל את המו"מ כדי שאתם תהנו לא רק ממחיר ותנאים אטרקטיביים, אלא מערך מוסף מהותי. בשלב זה אנו ננהל מו"מ בשמכם עם היזם, שמטרתו להשיג עבורכם את התנאים האידאליים לעסקה.

גיוס צוות אנשי המקצוע המובילים בתחום:

גיוס אנשי מקצוע משלימים במידת הצורך או שיתוך פעולה עם אנשים המקצוע המובילים בתחום.

ליווי מול ספקים לאחר רכישת הנכס:

או כל צורך אחר הקשור בקידום צרככם לקידום הנכס.

בחינת דרכים ורצונות:

בפגישה אישית נבין את הצרכים והרצונות שלכם: היכן אתם מעוניינים לרכוש נכס? האם הנכס נועד למגורים או להשקעה? מה הצרכים של בני המשפחה בנוגע לעבודה, לימודים ופנאי? מה מבנה העסקה אותה אתם מעוניינים לבצע? מה רמת ההון העצמי והמינוף לו אתם נדרשים ועוד.

בניית תכנית עבודה:

נעמיד לרשותכם תכנית עבודה הכוללת:

אזורים רלוונטיים לאיתור הנכס, קריטריונים לבחירתו,

ומבנה עסקה מומלץ.

איתור נכסים פוטנציאליים:

צעד ראשון ביישום תכנית העבודה. הקשרים הרבים והניסיון המקצועני שצברנו יסייעו לנו לבנות עבורכם פורטפוליו של נכסים מומלצים, יחד עם בחינת היתרונות והחסרונות של כל אחד ואחד מהם. הצגת הנכסים תכלול לא רק את הנכס והמחיר, אלא גם את מידת התאמתו לצרכים שלכם ואת הזמינות שלו.